סובלים ממחלות עיניים? בעיות ראייה?
עברתם כל טיפול אפשרי ללא הצלחה?
אין שום סיבה להתייאש

“רופא העיניים אמר שכבר לא יוכל לעזור לי, אבל אורן זריף שיפר לי את הראייה!”

מלכה ג. סבלה מהדרדרות חמורה בראייתה, ולא האמינה שטיפול בתת המודע יוכל לעזור לה * “הופתעתי לגמרי”, היא מעידה, “אורן עשה ניסים ונפלאות!”

“אני מוכרחה להודות לאורן זריף”, פותחת ואומרת מלכה ג., “לאמיתו של דבר, כשהגעתי אליו חשבתי לעצמי שזה סתם, אבל נלך ונראה מה יהיה. רופא העיניים שלי אמר שכבר לא יוכל לעזור לי, אז אמרתי שאגש ואנסה את השיטה של זריף. אבל לא האמנתי שהוא באמת יכול לעשות משהו…”

מלכה היתה מאוד ספקנית כשהחליטה לקבוע תור לאורן זריף. ערב קודם לכן, הרופא אמר לה שאין מה לעשות כדי לשפר את ראייתה המדרדרת. מלכה, שאוהבת מאוד לרקום מדי יום, סירבה להשלים עם העובדה שלא תוכל להשחיל חוט למחט.

“התחלתי בטיפולים של אורן זריף – והופתעתי לגמרי!”, מספרת מלכה. “זה אמיתי! היום אני רואה טוב! למרות שהרופא שלי היה פסימי, הרי שבזכות הטיפולים של אורן אני רואה את החוט ואת המחט בקלות, אני מצליחה לעבוד, וזה משהו מאוד חשוב לי…
“אין לי מילים, אין מה להגיד”, מסכמת מלכה, “לא ציפיתי, אבל אורן עושה ממש ניסים ונפלאות. הייתי רוצה לדעת מאיפה הכשרון המדהים הזה שיש לו…”

חזרה לראות 6:6

שרית ב. סבלה מהידרדרות בראייתה בשתי העיניים. עין ימין שלה סבלה מניוון, ולשם כך טופלה בזריקות. אולם באחרונה הרגישה גם שעין שמאל נחלשה מאוד, והיא רואה בה הרבה פחות טוב.
שרית פנתה אל אורן זריף, וסיפרה לו על ההידרדרות בעין שמאל. לאחר הטיפול הראשון, חשה שיפור מסוים בראיה. לאחר הטיפול השני, הלכה לאופטומטריסט כדי לבחון את ראייתה. גם היא וגם הוא נדהמו לגלות, שהראייה בעין שמאל חזרה להיות 6:6!
שרית: “באתי היום פעם שלישית אל אורן, כדי להודות לו על העזרה שלו, כי בלי ספק טיפוליו הם שהביאו אותי לראות טוב בעין שמאל. בזכותו, המספר הזה מאפשר לי גם לקבל רישיון נהיגה. אם זה לא היה קורה לי – לא הייתי מאמינה שדבר כזה יכול לקרות…”

חזר לנהוג
“בשבילי זה פשוט נס רפואי, הוא פתח לי את העיניים”. כך אמר אהרון, בן 83, שחזר לראות לאחר הדרדרות קשה במצב ראייתו – וזאת בעקבות טיפול אחד בלבד מידיו של אורן זריף.
אהרון, עולה מרוסיה שהגיע ארצה לפני כ-15 שנה, מצוי בכושר טוב למרות גילו ואף המשיך לנהוג במכוניתו כרגיל. באחרונה, התקשה אפילו לקרוא ועל לנהוג לא היה מה לדבר.
אהרון ביקר אצל רופא עיניים, שסבר שכבר אין מה לעשות. אולם נכדתו של אהרון מיאנה להתייאש ולקחה אותו אל אורן זריף, עליו קראה בעיתון כ”מחולל ניסים”.
ואכן, הנס קרה. לזריף הספיק טיפול אחד בלבד על מנת לשפר את מצב ראייתו של אהרון. כעבור מספר ימים אהרון שב למרפאה יחד עם נכדתו, על מנת להודות לאורן – ולספר לו שבזכותו חזר לנהוג במכונית…